Dovolená

Itálie – Bibione

Nabízíme Vám dovolenou u moře v přátelském kolektivu a pohodové letní atmosféře.

Na toto místo jezdíme už řadu let. Ubytování je zajištěno v apartmánovém domě Vilaggio Lido del Sole, který je moderním rekreačním komplexem v záplavě zeleně. Jeho poloha je v klidné části        a přesto jen 500 metrů od pláže. Jsou zde nadstandardně prostorné a kvalitně vybavené apartmány. Všechny apartmány mají kuchyňský kout a sociální zařízení se sprchou. Ve všech apartmánech je též klimatizace, satelitní televize a trezor.

Apartmány jsou zde dvojího typu s označením BILO 5 či TRILO 7.

BILO 5 – ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem                    a rozkládacím gaučem (možno i typ „šuplík“) pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon                či terasa nebo předzahrádka (max. pro 5 osob)

TRILO 7 – ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, další ložnice se 2 samostatnými lůžky,                   obývací pokoj  s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení                       se sprchou, balkon či terasa nebo předzahrádka (max. pro 7 osob)

Na své si přijdou milovníci moře, večerní zábavy (pro děti Lunapark), nákupů i poznávacích výletů.

A samozřejmě bude i české pivo v hospůdce „U Martina“.

 

Chorvatsko – ostrov Hvar

Ostrov Hvar je dlouhý 69 km, je nejdelším ostrovem na Jadranu. Díku slunečnímu záření je také nazýván „jadranskou Madeirou“. Má nejvíce slunečního svitu ze všech míst na Jadranu                    a nepochybně je jedním z nejkrásnějších ostrovů. Rozsáhlé lesy borovic, úrodná pole,                    kde se pěstují olivy, vinná réva, citrusy a pole krásně vonící levandule – to vše je HVAR.

Hotel Lavanda

Staré rybářské městečko Stari Grad je vzdálen od hotelu Lavanda pouhých 800 metrů.

Hotel Lavanda je renovovaný hotel, má dva bazény se sladkou vodou. Pokoje jsou dvoulůžkové      s možností 1 – 2 přistýlek, k dispozici jsou též apartmány pro 3 – 5 osob (všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované).

Hotel má i depandanci vzdálenou cca 20 metrů od hotelu (pokoje jsou bez klimatizace).

Stravování: light all inklusive – snídaně, oběd i večeře jsou formou švédských stolů,

k obědu a k večeři jsou točené místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Hotel Arkáda

Příjemný hotel, který se nachází cca 1 km od centra města. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna, cukrárna, taverna, taneční terasa. Hotel má venkovní bazén s mořskou vodou. Pláže jsou oblázkové, přírodní kamenité vzdálené cca 50 – 100 metrů.

Stravování: polopenze – snídaně i večeře formou švédských stolů

 

Maďarsko

Termální lázně Bükfürdo

Bükfürdo jsou moderní, druhé největší lázně v Maďarsku, v blízkosti rakouských hranic. Na ploše 14 hektarů se rozprostírá lázeňský komplex s 32 bazény. Léčivá voda o teplotě 32 – 38 C má speciální složení s vysokým obsahem uhlovodíků, vápníku a hořčíku. Léčí se zde především potíže pohybového a gynekologického ústrojí a nemoci trávícího ústrojí.

Hotel Répce 3* – nachází se v lázeňském parku v klidném prostředí přímo u termálních lázní           s přímým vstupem spojovací chodbou. Hotelovým hostům je k dispozici plavecký bazén, sauna, vířivka, parní kabina, zapůjčení županu, 3 x vstup do termálních lázní Buk, 3 x polopenzi formou bohatého bufetu. Wi-Fi ve vstupní hale zdarma. Pokoje jsou 2 lůžkové s možností přistýlky.

Apartmány – nacházejí se v klidném prostředí asi 5 minut chůze od termálních lázní. Pokoje jsou 2 – 4 lůžkové s vybavenou kuchyní, TV, ložním prádlem, vlastním sociálním zařízením, balkonem. Vstup           do lázní není v ceně.

Termální lázně Harkány

Harkány leží v jihozápadním Maďarsku, 6 km od chorvatské hranice. Místní vysoce účinná léčivá termální voda, jako jediná na světě obsahuje síru v plynné formě a využívá se jí při léčbě pohybového ústrojí, zánětu kloubů, rehabilitaci po úrazech, ischiasu, dny, kožních, nervových          a gynekologických chorob, léčení lupénky, proti chronickým zánětům nosohltanu, mandlí, apod.        V areálu o rozloze 13 ha je sedm bazénů s různou teplotou vody 24-45C. V městečku naleznete supermarkety, obchody, tržiště s velice příznivými cenami, restaurace, sportovní stadion, tenis, lékařské středisko,… Pobyt je vhodný ke strávení klidné a relaxační dovolené i pro rodiny s dětmi. Stravování i ubytování můžeme zajistit v hotelu na vyžádání. Na místě budou organizovány výlety na hrad Siklós, do vinařské oblasti Vilány, na zábavný večer s tancem a kachními hody, do vinného sklípku, lodní výlet po řece Drávě, ….

Apartmány – 2, 3 nebo 4 lůžkové apartmány s kompletně vybavenou kuchyní, TV, ložním prádlem, ručníkem, vlastním sociálním zařízením a balkonem, vzdálenost od lázní cca 200 m.

Hotel Platán – 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, telefon, lednice,balkon,snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr ze 2 jídel, vzdálenost od lázní cca 250 m.

Hotel Ametist – 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky,TV,lednice,většina pokojů má balkon,snídaně bufet, večeře výběr ze 2 jídel, vzdálenost od lázní cca 250 m v centru města.

Hotel Korona – nově vybavené 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV, telefon, lednice, většina pokojů má balkon. Snídaně bufet, večeře výběr ze 2 jídel, 1x týdně večer s hudbou a pohoštěním,                          nachází se přímo naproti hlavnímu vchodu do lázeňského areálu.

Hotel Well – 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, televize, telefon, mimibar,balkon. Snídaně bufet, večeře výběr ze 3 jídel včetně dezertu a nápoje. Vzdálenost od lázní cca 150 m.

Komentáře jsou uzavřeny.